سند حاضر قرارداد حقوقی و لازم‌الاجرا بین کاربر سایت («شما» و یا «کاربر» و یا «خریدار») و  («ما» و « شخص خانم مهسا بیچرانلو ») است. مهسا بیچرانلو طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­ کننده فعالیت می‌کند. درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات سامانه شخصی مهسا بیچرانلو را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وب­سایت و یا عضویت در آن نماید.

استفاده از سامانه شخصی مهسا بیچرانلو، اقدام به عضویت، اقدام به ورود کاربر به وب‌سایت، و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین شخصی مهسا بیچرانلو و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌که موادی از این قرارداد یا کلیت آن موردتوافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات درگاه  شخصی مهسا بیچرانلو را ندارد. این توافق بر اساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ قانون مدنی تنها مرجع موردقبول در روابط درگاه شخصی مهسا بیچرانلو و کاربران خواهد بود.

به دلیل اهمیت سند حاضر و نیز به‌منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش های مرتب شده، برای شما فراهم‌شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی فی‌مابین کاربر و درگاه شخصی مهسا بیچرانلو محسوب می‏‌شود.

 • الف- تعاریف

  • فروشگاه آنلاین: فروشگاهی بر بستر اینترنت که امکان فروش و ارائه محصولات، خدمات و دریافت وجه متقابل آن به‌صورت بر خط و بلادرنگ از طریق آن میسر است.
  • محصولات دیجیتال: کالاها و خدماتی که امکان ارائه و دریافت آن‌ها را طریق اینترنت وجود دارد.
  • سامانه (پلتفرم) شخصی مهسا بیچرانلو : یک فروشگاه آنلاین برای فروش تجربیات خانم مهسا بیچرانلو در قالب عکس و ویدیو است که به‌عنوان حق‌العمل کار طبق قانون تجارت عمل می‌نماید.
  • کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از سامانه شخصی مهسا بیچرانلو  استفاده می‌نماید. اشخاص با ثبت‌نام در سامانه شخصی مهسا بیچرانلو و فشردن دکمه ثبت‌نام اعلام می‌کنند که کلیه مفاد قرارداد را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به بهره‌برداری از سامانه ژاکِت می‌نمایند.
  • خریدار: کاربری است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی، اقدام به ثبت سفارش و پرداخت هزینه محصولات مورد عرضه در سامانه  شخصی مهسا بیچرانلو  می‌نماید.
  • فروشنده: کسی است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی که به‌ خود یا به واسطه شخص مهسا بیچرانلو  اقدام به فروش یک محصول به‌صورت آنلاین می‌نماید.
  • حساب کاربری: حساب کاربری کاربر در سایت به آدرس http://mbbeautyacademy.com که کاربر از طریق این حساب می‌تواند فهرست محصولات خریداری‌شده یا منتشرشده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات کاربر در آنجا ثبت‌شده و قابل‌ویرایش و بروز رسانی است.
  • محصول: هر یک از محصولات ارائه‌شده توسط فروشندگان و سایر کاربران در درگاه شخصی مهسا بیچرانلو است.
  • تحویل محصول: منظور از تحویل محصول، اعطای مجوز بهره‌برداری از محصول موردنظر خریدار از طریق ارائه لینک مشاهده  محصول  پلتفرم مشاهده ویدیو موصوف و یا ارائه دسترسی بر اساس فاکتور یا قرارداد بین کاربر و مهسا بیچرانلو  است.
  • کیف پول: یک مفهوم انتزاعی از کیف پول مرسوم که هنگام خریدوفروش آنلاین جهت نگهداری اطلاعات حساب افراد (اعتبار) در فروشگاه آنلاین استفاده می‌شود. اعتبار موجود در کیف پول از طریق خرید شارژ الکترونیکی قابل‌افزایش است و معمولاً در صورت وجود اعتبار کافی در کیف پول کاربر، برای پرداخت صورتحساب، نیازی به استفاده از درگاه‌های پرداخت نیست.
  • شارژ الکترونیکی: یک محصول الکترونیکی (معمولاً مختص همان فروشگاه آنلاین) است که کاربران با خرید و پرداخت مبلغ آن از طریق درگاه‌های بانکی موجودی کیف پول خود را افزایش می‌دهند. معمولاً با خرید شارژ الکترونیکی، مبلغی نیز به‌عنوان جایزه به کاربر (مشتری) اختصاص می‌یابد. (امکان افزایش شارژ برای مدیر سیستم نیز مهیا است)
  • تیکت: سند الکترونیکی که حاوی مکاتبات خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با یکدیگر و درگاه شخصی مهسا بیچرانلو  می باشد.
  • سیستم جامع تیکت: قابلیتی در حساب کاربری کاربران است که کلیه مکاتبات الکترونیکی خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با یکدیگر یا درگاه شخصی مهسا بیچرانلو در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل‌پیگیری است.
  • پلتفرم مشاهده ویدیو : یک سیستم مشاهده ویدیو به آدرسhttps://spotplayer.ir/ که مسئولیت قانونی محتوا بعهده وی میباشد.
 • ب- مجوز استفاده

  ۱-      با توجه به این مفاد قرارداد حاضر، مهسا بیچرانلو حق استفاده غیر انحصاری، قابل‌فسخ و غیرقابل‌انتقال از سامانه شخصی خود  را به («کاربر») اعطا می‌کند. کلیه حقوق، مالکیت و منافع سامانه شخصی مهسا بیچرانلو  در مالکیت انحصاری خودش است.

  ۲-   کاربر می‌پذیرد صرفاً استفاده‌کننده سامانه شخصی مهسا بیچرانلو  است و لذا هیچ‌گونه رابطه استخدامی، پیمانکاری و مشارکت و نظایر آن با مهسا بیچرانلو را ندارد و بدین سبب نمی‌تواند مدعی حقی گردد.

 • ج- مدت قرارداد

  قرارداد حاضر به مدت یک سال از تاریخ ثبت نام کاربر در سامانه  شخصی مهسا بیچرانلو  است. در صورتی که طبق بخش «ک» حساب کاربری مسدود نگردد، قرارداد به صورت خودکار به صورت ۶۰روزه شصت روزه تمدید خواهد شد.

 • د- نمایندگی

  کاربر تضمین می‌نماید که به‌عنوان اصیل و نه به نمایندگی از شخص دیگر از پلتفرم شخصی مهسا بیچرانلو استفاده می‌کند. لذا درصورتی‌که به نمایندگی از شخص دیگری درصدد استفاده از پلتفرم  شخصی مهسا بیچرانلو  باشد، بدین‌وسیله تضمین می‌نماید که حق پذیرفتن شرایط و مفاد قرارداد حاضر به نمایندگی از شخص موصوف را دارد.

 • ‌ه- حساب کاربری

  ۱-      برای استفاده از خدمات سامانه شخصی مهسا بیچرانلو  بایستی هر کاربر، اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری ایجاد نماید.

  ۲-      کاربر مطلع است صرفاً اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند حق استفاده از سامانه  شخصی مهسا بیچرانلو  و خرید محصول را دارا هست. لذا درصورتی‌که کاربر زیر ۱۸ سال سن داشته باشد، صرفاً از طریق والدین یا قیم قانونی خود می‌تواند حساب کاربری داشته باشد.

  ۳-      کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته‌شده در زمان ثبت‌نام و خرید محصول را به‌صورت صحیح و به‌روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام‌شده شخص کاربر است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، مهسا بیچرانلو  مجاز به پیگیری قضایی نزد مراجع ذی‌صلاح است. همچنین در صورت ایجاد تغییر در اطلاعات، کاربر ملزم به تغییر و به‌روزرسانی اطلاعات است، در غیر این صورت تا زمان به‌روزرسانی اطلاعات، اطلاعات قبلی مبنای عمل قرار می‌گیرد.

  ۴-      کاربر موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در سامانه  شخصی مهسا بیچرانلو  اقدام نماید.

  ۵-      هر شخص صرفاً می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشند.

  ۶-      در زمان ثبت‌نام، کاربر نام کاربری و کلمه‌ی عبور خود را تعیین می‌نماید. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که درنتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی است. کاربر بدین‌وسیله موافقت می‌نماید هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به مهسا بیچرانلو  اطلاع دهد. تا زمانی که اطلاع‌رسانی به مهسا بیچرانلو انجام‌نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام‌شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

  ۷-      کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به مهسا بیچرانلو  انجام می‌شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.

  ۸-      مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات  درگاه شخصی مهسا بیچرانلو در مورد کاربر شخص حقوقی، متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.

  ۹-      کاربر همۀ داده‌پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده‌پیام‌های ارسال‌شده از ناحیۀ نامبرده غیرقابل استماع است.

  ۱۰-   کاربر آگاه است با ثبت‌نام در سامانه شخصی مهسا بیچرانلو  ممکن است در راستای معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از سامانه  مهسا بیچرانلو  دریافت نماید.

  ۱۱-   کاربر می‌پذیرد که  مهسا بیچرانلو  ممکن است از طریق ارسال پیامک به شماره از قبل تعریف‌شده، یا ایمیل به نشانی اعلامی توسط کاربر در زمان احراز هویت، به‌عنوان راه ارتباطی  مهسا بیچرانلو  با وی استفاده کند. کاربر آگاه است که احراز هویت ممکن است در بازه‌های زمانی که توسط  مهسا بیچرانلو  تعیین می‌شود، صورت می‌گیرد.

 • ‌و- مالکیت معنوی

  ۱-      کلیه محتوای سامانه  شخصی مهسا بیچرانلو  و طراحی ظاهری آن (feel and look)ازجمله علائم تجاری، لوگو، قالب سایت، اثراتی که تحت حمایت قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب ۱۳۴۷ هستند، متن، گرافیک، دکمه‌ها، تصاویر، صداها، کلیپ‌های تصویری، دادهای گردآوری‌شده و نرم‌افزار، متعلق به  مهسا بیچرانلو و یا فروشندگان بنا به مورد و تحت حمایت قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی مصوب ۱۳۸۲، قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب ۱۳۴۷ و قانون جرائم رایانه‌ای مصوب ۱۳۸۸ است.

  ۲-      علائم تجاری موجود در سایت  مهسا بیچرانلو  چه ثبت‌شده باشند یا خیر، متعلق به مهسا بیچرانلو  و یا فروشندگان بنا به مورد است و به‌موجب قرارداد حاضر هیچ مجوزی برای استفاده از آن‌ها داده نشده است و نمی‌توان بدون رضایت کتبی از ژاکِت بنا به مقتضی استفاده نمود.

  ۳-      مهسا بیچرانلو متذکر می‌شود که تمام حقوق مالکیت فکری متعلق به آن محفوظ است و اموال فکری متعلق به مهسا بیچرانلو  و فروشندگان در زمره‌ی باارزش‌ترین اموال آن‌ها محسوب می‌شود و کلیه ابزارهای قانونی را برای حفظ آن‌ها به کار خواهد گرفت.

  ۴-      همه مطالب در دسترس از طریق سامانه  شخصی مهسا بیچرانلو ، جزئی از اموال مهسا بیچرانلو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مهسا بیچرانلو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای  مهسا بیچرانلو محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از مطالب و اطلاعات موجود در سامانه ژاکِت صرفاً با مقاصد شخصی و با حفظ نام ژاکِت هستند.

 • ‌ز- مالکیت معنوی محصولات

  ۱-         کاربر می‌پذیرد با خرید هر محصول، در واقع صرفاً مجوز بهره‌برداری از آن‌ به‌صورت غیر انحصاری، غیر قابل انتقال، بدون محدودیت زمانی و برای یک دامنه به وی اعطا شده است.

  تبصره: امکان تغییر دامنه در هر بازه زمانی ۶ ماهه برای سه مرتبه با ارسال درخواست در سیستم تیکت پشتیبانی امکان پذیر است.

  ۲-         کاربر می‌پذیرد استفاده از مجوز بهره‌برداری محصول، بایستی طبق مفاد و شرایط قرارداد حاضر صورت گیرد.

  ۳-         کاربر آگاه است که فروش و پخش محصولات، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، خسارات جبران ناپذیری را به مهسا بیچرانلو و فروشنده محصولات وارد می‌نماید، بنابراین کاربر می‌پذیرد در صورتی که به سبب فعل یا ترک فعل وی، محصولات خریداری شده در سامانه مهسا بیچرانلو و قابل مشاهده در https://spotplayer.ir/  در سایت یا پلتفرم دیگر حتی با اعمال تغییرات، به صورت معوض یا رایگان در دسترس شخص ثالث قرار گیرد، به منظور جبران خسارت  مهسا بیچرانلو ، علاوه بر پرداخت کلیه مبالغی که بابت فروش و پخش محصولات شخصا یا شخص ثالث وصول کرده است، مبلغ دویست میلیون ریال معادل بیست میلیون تومان به وی پرداخت نماید.  همچنین در صورتی که کاربر محصول خریداری شده را بر روی چندین دامنه استفاده نماید، موظف است ۲۰ برابر مبلغ اصلی محصول خریداری شده را پیش از اعمال هر گونه تخفیف یا سایر کسورات به سبب تخلف از تعهد قراردادی به مهسا بیچرانلو  پرداخت نماید.

 • ح- مسئولیت محدود

  ۱-      مهسا بیچرانلو منتهای تلاش خود را برای قرارگرفتن محتوای صحیح و یکنواخت می‌نماید ولیکن مهسا بیچرانلو ، مدیران، کارکنان یا نماینده آن تضمینی در رابطه سامانه  مهسا بیچرانلو  یا محتوای آن ازجمله از جهت صحت، کامل بودن، قابل‌اتکا بودن آن‌ها نمی‌دهند؛ آن‌ها بابت خساراتی که به سبب افشای اطلاعات خطاها، اشتباهات و باگ‌های استفاده از سامانه  مهسا بیچرانلو  به کاربران وارد می‌شود، مسئولیتی نخواهند داشت. همچنین مهسا بیچرانلو  هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد و کاربر به ریسک خود از این وب‌سایت استفاده می‌نماید.

  ۲-      خدمات  مهسا بیچرانلو به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه تضمین صریح و ضمنی شامل آن‌ها نمی‌گردد. ژاکِت هیچ‌گونه ضمانتی مانند بی‌عیب بودن و امنیت و …خدمات سامانه مهسا بیچرانلو  نمی‌دهد. همه ضمانت‌های کتبی و شفاهی در مورد خدمات  درگاه شخصی مهسا بیچرانلو  که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار است.  مهسا بیچرانلو  تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.

  ۳-      سقف خسارات اثبات‌شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و  مهسا بیچرانلو  هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

 • ط- حل‌وفصل اختلافات

  کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این قرارداد و یا در ارتباط با آن از جمله در خصوص انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن ابتدا از طریق مذاکره طرفین حل و فصل خواهد شد. در صورت عدم انجام مذاکرات، و یا عدم حصول نتیجه ظرف یک‌ماه پس از بروز اختلاف، هر یک از طرفین ‌می توانند اختلاف را به مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای  ارجاع نمایند که مطابق آئین داوری آن مرکز بصورت قطعی و لازم الاجراء حل و فصل گردد. داور علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذیربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال لازم الاجراء است

 • ی- پرداخت

  ۱-      درصورتی‌که کاربر با کلاهبرداری رایانه‌ای یا سایر جرایم رایانه‌ای یا بدون اخذ مجوز، به‌واسطه اطلاعات حساب بانکی و کارت‌بانکی شخص ثالث اقدام به خرید محصول نماید و بدین سبب  مهسا بیچرانلو  متحمل خسارت ازجمله به نحو غیر انحصاری پرداخت هزینه اخذ وکیل، هزینه رفت‌وآمد به مراجع رسیدگی و هزینه دادرسی گردد و یا به پرداخت مبلغی محکوم گردد، مکلف به پرداخت ۱۰ برابر هزینه‌های صورت گرفته به  مهسا بیچرانلو  خواهد بود.

  ۲-      امکان بازگشت وجه شارژهای انجام‌شده در کیف پول به‌هیچ‌وجه وجود ندارد. در این راستا کاربر می‌پذیرد در صورت برقرار بودن شرایط مرجوعی محصول طبق مفاد قرارداد حاضر، تعهد به بازگشت وجه ظرف ۶ روز از تاریخ قبول مرجوعی، فقط به‌صورت شارژ کیف پول انجام‌شده و کاربر می‌تواند محصول دیگری را از  مهسا بیچرانلو خریداری کند.

 • ک- قطع خدمات و مسدود کردن حساب کاربری

  ۱.     مهسا بیچرانلو  در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که عضویت یک کاربر می‌تواند برای مهسا بیچرانلو  یا سایر کاربران مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات درگاه شخصی  مهسا بیچرانلو را دارد، این موضوع متعاقباً به اطلاع کاربر می‌رسد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت. مهم‌ترین مصادیق این بند به‌نحوه غیر انحصاری به شرح زیر می‌باشد:

  ۱.۱.           فروش و یا پخش محصولات  مهسا بیچرانلو یا ارائه شده توسط ایشان  به نحو مستقیم یا غیر مستقیم، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، به سبب فعل یا ترک فعل کاربر؛

  ۱.۲.           استفاده همزمان بر روی چندین دامنه؛

  ۱.۳.           در صورتی که کاربر با ایمیل یا شماره متعلق به دیگری اقدام به ثبت‌نام در سامانه  مهسا بیچرانلو  نماید؛

  ۱.۴.           کاربر بیش از یک حساب کاربری داشته باشد؛

  تبصره: در این حالت یکی از حساب‌ها به صلاحدید  مهسا بیچرانلو حذف و پنل کاربری مسدود می‌شود؛

  ۱.۵.           هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار مهسا بیچرانلو  شود؛

  ۱.۶.           توهین و یا افترا زدن به  مهسا بیچرانلو  یا سایر کاربران و فروشندگان به هر نحو (از جمله به نحو غیر انحصاری از طریق پنل کاربری کاربر یا در فضای مجازی)

  ۱.۷.           به سبب اعمال مفاد بخش حاضر حساب کاربری کاربر مسدود شده باشد، ولیکن مجددا اقدام به افتتاح حساب کاربری نماید؛

  ۱.۸.           هرگونه تبلیغ محصول دیگر و ایجاد بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر از طریق پنل کاربری کاربر در وب‌سایت  مهسا بیچرانلو .

  ۲.      کاربر می‌پذیرد در صورتی که حساب کاربری به سبب یکی از موارد فوق‌الذکر مسدود شود، افتتاح مجدد حساب کاربری در  سایت مهسا بیچرانلو  (غیر از بخش ۱.۴ ماده حاضر که یکی از حساب‌های کاربری پابرجا خواهد ماند)، دانلود مجدد کلیه محصولات خریداری شده و پشتیبانی محصولاتی که از طریق حساب کاربری مسدود شده صورت گرفته است، امکان نخواهد داشت. کاربر بدین‌وسیله هرگونه ادعایی را در این مورد از خود سلب و اسقاط می‌نماید.

  ۳.      در صورتی که کاربر از سامانه  مهسا بیچرانلو  محصولی را خریداری نکرده باشد، مهسا بیچرانلو می‌تواند بدون هیچ دلیلی حساب کاربری وی را با ارسال اطلاعیه طبق بخش «م»  مسدود نماید و دسترسی کاربر مذکور به خدمات  مهسا بیچرانلو را حذف نماید.

  ۴.      در صورتی که به هر دلیل دیگری حساب کابری کاربر، مسدود شود، مقررات این ماده اعمال خواهد شد.

 • ل- بخش دیدگاه

  ۱-      بخش «دیدگاه»  مهسا بیچرانلو  بستری برای به اشتراک‌گذاری تجربه خرید کاربران و طرح پرسش‌های مرتبط با محصولات است. کاربر با رعایت قوانین و مقررات سایت می‌تواند نظرات خود را به اشتراک بگذارد و سؤالات خود را مطرح نماید، در غیر این صورت نظر یا سؤال مطرح‌شده، توسط کارشناسان  مهسا بیچرانلو  تائید نخواهد شد و متعاقباً در این بخش برای عموم به نمایش درنمی‌آید.

  ۲-      بدیهی است  مهسا بیچرانلو  در قبال صحت نظرات منتشرشده در این بخش، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. همچنین نظرات کاربران ازنظر فنی مورد تائید  مهسا بیچرانلو  نیست و نباید کاربر صرفا بر اساس نظرات سایر کاربران در خصوص خریداری محصول تصمیم‌گیری نماید.

  ۳-   نظرات بایستی به فارسی باشد، از ادبیات نوشتاری محترمانه استفاده کرده و کاربر از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کند.
  کاربر نباید لینک سایت‌های دیگر، اطلاعات تماس، ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی را در نظرات خود درج نماید.

  ۴-      سؤالات و نظرات بایستی صرفاً مرتبط با محصول موردنظر  باشد.

  ۵-      هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد. موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه‌شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می‌شود.

 • م- ارتباطات الکترونیکی

  کلیه مکاتبات الکترونیکی میان کاربران و فروشندگان و نیز کاربران با  مهسا بیچرانلو  در سیستم جامع تیکت مهسا بیچرانلو  صورت می‌گیرد. کاربر می‌پذیرد ارسال هرگونه اطلاعیه و ابلاغیه از طریق این سیستم به منزله ابلاغ تلقی می‌گردد.

 • ‌ن- تحویل محصول

  ۱- پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن محصول خریداری‌شده، لینک دانلود در حساب کاربری خریدار درج می‌شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می‌باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.

  ۲- کلیه سفارش‌هایی که وضعیت آن‌ها به تکمیل‌شده تغییریافته باشد در اسرع وقت به‌صورت فایل‌های دانلودی در حساب کاربری خریدار قابل‌مشاهده و استفاده خواهند بود. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک‌های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.

  ۳- خریدار درصورتی‌که در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، لینک محصول را دریافت ننماید، موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش ژاکِت اعلام نماید. در غیر این صورت ادعایی در این خصوص مسموع نیست.

  ۴- در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت‌هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، مهسا بیچرانلو  مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.

  ۵- خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری‌شده را نخواهد داشت.

  ۶- مهسا بیچرانلو  مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری‌شده و تحویل‌شده را ندارد.

  ۷- در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را در حساب کاربری ایشان به  مهسا بیچرانلو اعلام نماید و مهسا بیچرانلو  موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت  مهسا بیچرانلو صرفاً کسر وجه محصول از حساب فروشنده، مسترد کردن وجه به خریدار (طبق بخش «ی») و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

 • س- امنیت و محرمانگی

  ۱-         به‌طورکلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط‌های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط‌ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه مهسا بیچرانلو  تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به‌صورت محرمانه می‌نماید، بااین‌حال از جانب احتیاط از خریداران و فروشندگان می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض نمایند.  مهسا بیچرانلو  هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی‌پذیرد.

  ۲-         مهسا بیچرانلو  با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس‌های خود است.

  ۳-         مهسا بیچرانلو مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم‌افزارها و یا برنامه‌های مورداستفاده کاربر و فروشنده ندارد.

  ۴-         مهسا بیچرانلو  مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده مابین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.

  ۵-         مهسا بیچرانلو مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار و فروشنده، توسط اشخاص ثالث ندارد.

  ۶-         مهسا بیچرانلو موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌های موجود در حساب کاربری خریدار و فروشنده است و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

  ۷-         مهسا بیچرانلو تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران، فروشندگان و بازاریابان انجام می‌دهد ازاین‌رو ژاکِت نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار، فروشنده، بازاریاب ازلحاظ نگهداری امنیت حساب خود است مسئولیتی ندارد.

  ۸-         در صورت نیاز خریدار و فروشنده، در جهت برطرف کردن مشکلات غیر مرتبط با وظایف  مهسا بیچرانلو ، مهسا بیچرانلو  بنا به حجم کار مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع مشکل است.

  ‌ص- پشتیبانی از محصولات

  ۱-      ارائه خدمات پشتیبانی، توسط فروشنده و از طریق سیستم تیکت پشتیبانی مهسا بیچرانلو  در خصوص مشکلات مربوط به عملکرد محصول در محیط نمایش spotplayer.ir است.

  تبصره: هرگونه تغییر در کدهای محصول خریداری‌شده موجب خروج از محیط ویدیو  تلقی می‌گردد.

  ۲-      بررسی دیدگاه‌های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ‌ها می‌تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد.

  ۳-      پشتیبانی محصولات خریداری‌شده صرفاً توسط فروشندگان انجام خواهد شد و مهسا بیچرانلو  صرفاً مطابق شرایط مرجوعی محصولات نظارت بر روند پشتیبانی را بر عهده دارد.

  ۴-      خدمات پشتیبانی دو ماهه یا ۶۰ روزه  تضمین‌شده به مدت ۲ ماه از تاریخ ثبت سفارش (به صورت لحظه ای نخواهد بود) و با حداکثر زمان پاسخگویی ۲۴ ساعت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) برای هر تیکت توسط تولید کننده  و یا فروشنده هر محصول ارائه می‌شود. بدیهی است که مهسا بیچرانلو  خدمات پشتیبانی ارائه نمی‌دهد.

  ۵-      با توجه به موارد فوق‌الذکر، فروشنده تعهدی به فراهم نمودن موارد زیر جهت پشتیبانی محصولات خریداری شده را ندارد.

  –       ارائه راهنمای فارسی استفاده از محصولات؛ (راهنمای استفاده از محصولات در درگاه spotplayer .ir موجود میباشد

  –       ارائه کلیه آموزش‌های مرتبط با طریقه ارتباط با پلیر ویدیو و رفع مشکل تلفن همراه خریدار در مورد محصول  خریداری‌شده از جمله در زمان پاسخ به سوالات کاربران؛

  –       نصب، خدمات شخصی‌سازی و اعمال تنظیمات و پیکربندی محصولات خریداری‌شده برای خریدار

 • ‌ق- شرایط مرجوعی محصولات

  ۱-         مستفاد از ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیکی و بند ه ماده ۱ آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، مقررات مرجوعی مشمول محصولات  مهسا بیچرانلو که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد نمی‌شود، اما  مهسا بیچرانلو در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده در صورت تحقق یکی از موارد زیر ظرف مدت ۲روز از تاریخ ثبت سفارش، مهسا بیچرانلو  مجوز بهره‌برداری از محصول خریداری‌شده را لغو و  مبلغ پرداخت‌شده را به کیف پول خریدار مسترد می‌نماید:

   

  تبصره: ناسازگاری محصول در صورت وجود مشکل اساسی  در عملکرد کلی سایت پلیر محصول قابل‌پذیرش است؛

  –  وجود مشکل اساسی در عملکرد محصول که قابلیت اصلی محصول یعنی پخش شدن در تلفن همراه یا  کامپیوتر همراه یا دسکتاپ  را تحت تأثیر قرار داده و بدون آن محصول هیچ عملکردی نداشته باشد. (با رعایت بخش «ع» قرارداد حاضر)

  تبصره: چنانچه مشکل اساسی در نسخه جدید محصول ایجادشده باشد یا به دلیل وابستگی محصول با سرویس‌ها و  سایر محصولات رخ‌داده باشد لازم است حداقل ۱۴ روز بگذرد تا اطمینان حاصل شود که مشکل قابل‌رفع نیست.

   

  ۲-         با توجه به بند ۱ ماده حاضر و به‌منظور تائید بیشتر، در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول امکان‌پذیر نیست:

  –       خرید اشتباه؛

  –       خرید تکراری؛

  –       عدم توجه به توضیحات و امکانات محصول؛

  –       عدم توجه به نیازمندی‌های لازم جهت نصب و استفاده از محصول که در توضیحات درج‌شده است؛

  –        عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی؛

  –        ناسازگاری محصول با سایر محصولات به دلیل عدم برقراری شرایط استاندارد؛

  –       عدم تجهیز به نیازهای موردنظر شما در شرایطی که در توضیحات محصول نیز این امکانات درج نشده باشد؛

  –       عدم نیاز به محصول؛

  –       عدم استفاده از محصول؛

   

 • ‌ش- سایر شرایط

  • ۱- هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار مهسا بیچرانلو شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و  مهسا بیچرانلو  حق غیرفعال نمودن کاربران و اقدام قانونی علیه نامبردگان را جهت مطالبۀ خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت. انتشار مطالب غیر واقع از سامانه مهسا بیچرانلو  و یا هر یک از محصولات آن نیز مشمول این بند می‌گردد. کاربر می‌پذیرد در صورت نقض تعهد حاضر موظف است مبلغ دویست میلیون ریال به سبب نقض تعهد قراردادی به مهسا بیچرانلو  بپردازد. این بند نافی حق مهسا بیچرانلو  برای اقدام به پیگیری‌های کیفری یا حقوقی جهت احقاق حق نیز نمی‌باشد.

   ۴- کاربر متعهد است طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از سامانه  مهسا بیچرانلو  استفاده نماید. درصورتی‌که به سبب عدم رعایت قوانین و قرارداد حاضر توسط کاربر، مهسا بیچرانلو  ملزم به پرداخت مبالغی به مراجع قضایی، اداری، دولتی، سایر مراجع یا به اشخاص ثالث گردد ( ازجمله هزینه‌های دادرسی و هزینه اخذ وکیل)، کاربر موظف است کلیه مبالغ پرداخت‌شده را به مهسا بیچرانلو  پرداخت نماید.

   ۵- تمامی اطلاعات کاربران به‌عنوان اطلاعات محرمانه نزد مهسا بیچرانلو محافظت‌شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذیصلاح. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، مهسا بیچرانلو مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است،

   ۶- کاربر متعهد است به درخواست مهسا بیچرانلو، درصورتی‌که مهسا بیچرانلوبه سبب نقض این قرارداد توسط کاربر، دعوایی را علیه وی یا شخص ثالث طرح نماید، هزینه‌هایی را که به این سبب متحمل می‌شود، ازجمله به‌نحو غیر انحصاری هزینه‌های دادرسی و حق‌الزحمه وکیل را پرداخت نماید.

   ۷- این شرایط و ضوابط و سایر اطلاعیه‌های حقوقی که مهسا بیچرانلو در سامانه مهسا بیچرانلو منتشر می‌سازد، رابطه‌ی قراردادی را در رابطه با وب‌سایت مهسا بیچرانلو میان کاربر و مهسا بیچرانلو به وجود می‌آورند. درصورتی‌که یک یا چند بند از بندهای این قرارداد به هر دلیلی بی‌اعتبار، غیرقانونی و یا غیرقابل اجرا باشد، این عدم اعتبار، غیرقانونی بودن و یا غیرقابل اجرا بودن نباید بر دیگر مفاد این قرارداد تأثیر بگذارد و این قرارداد باید طوری تعبیر شود که گویی چنین ماده بی‌اعتبار، غیرقانونی و یا غیرقابل اجرایی در آن وجود ندارد؛ همچنین قرارداد باید در حد امکان بر اساس شرایط و هدف اصلی‌اش اجرا گردد.

   ۸- مهسا بیچرانلو می‌تواند قرارداد حاضر را به صلاحدید خود و در هر زمان تغییر دهد. قرارداد اصلاح‌شده فوراً پس از قرار گرفتن بر روی وب‌سایت یا در زمانی که مهسا بیچرانلو تعیین می‌نماید، لازم‌الاجرا خواهد شد و کاربر مسئولیت بررسی به‌روزرسانی احتمالی قرارداد را بر عهده دارد. این تغییر از طریق پیامک، پنل کاربری یا ایمیل به اطلاع کاربر رسیده و استمرار استفاده از سامانه، پس از لازم الاجرا شدن این تغییرات به منزله قبول آن است . مهسا بیچرانلو درصورتی‌که بخواهد تغییر اساسی را در قرارداد صورت دهد، ۱۰ روز پیش از قرار گرفتن آن در وب‌سایت، اطلاعیه اصلاح قرارداد را در وب‌سایت قرار خواهد داد و کاربر در صورت مخالفت با آن، صرفاً می‌تواند خرید از سامانه مهسا بیچرانلو را متوقف نماید و با ارسال درخواست خود مطابق بخش «م» به مهسا بیچرانلو اطلاع دهد. در این‌صورت کاربر حق خرید هیچ محصولی را از مهسا بیچرانلو ندارد. مفاد قرارداد حاضر بدون اعمال اصلاحات، صرفا در خصوص محصولات خریداری شده، تا زمان انقضای مدت قرارداد پابرجا خواهد بود ولیکن پس از خاتمه مدت قرارداد، قرارداد تمدید نخواهد شد و حساب کاربری کاربر موصوف مسدود خواهد شد. در هر صورت مهسا بیچرانلو  مسئول خساراتی که به سبب اصلاح یا توقف وب‌سایت مهسا بیچرانلو ، به کاربر یا شخص ثالث وارد می‌شود نخواهد بود.

   ۹- کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان مهسا بیچرانلو و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه مهسا بیچرانلواست، ملغی است.

  کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان مهسا بیچرانلو و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه مهسا بیچرانلو است، ملغی است.

کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان مهسا بیچرانلو و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه مهسا بیچرانلو است، ملغی است.